www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

Coopra - okna i drzwi

Nasza firma jest z Państwem już od niemal trzydziestu lat. Przez cały ten czas, staramy się rozszerzać naszą ofertę, ulepszać ją i dostosowywać do tego, czego mogą oczekiwać od nas klienci. Tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim różnorodność oraz szeroka dostępność drzwi, okien, paneli podłogowych oraz innych materiałów wykończeniowych do wnętrza mieszkania lub innego budynku, każdego klienta z okolic Zagłębia Dąbrowskiego (Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź) oraz Śląska (Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Zabrze, Tychy, Piekary Śląskie) oraz Warszawy.

Doskonale rozumiemy, jak ważną częścią każdej przestrzeni są okna, drzwi, czy panele, więc w naszym asortymencie znajdziecie Państwo tylko solidne produkty, posiadające odpowiednie certyfikaty, niekiedy swoją innowacyjnością i jakością zdobywające także cenne nagrody. Sam zakup produktu to jednak nie wszystko. Jeśli już zdecydujecie się Państwo na zakup okien, paneli, drzwi lub innych produktów z naszej oferty, muszą mieć też przecież Państwo możliwość dokupienia wszelkich akcesoriów, niezbędnych chociażby przy ich montażu. Pamiętaliśmy także o tym – wszystko, czego potrzeba, znajduje się w sklepie Coopra. Nie muszą się także Państwo obawiać o to, czy znajdziecie kogoś, kto wykona prace w miejscu docelowym, ponieważ tym także może zająć się nasza ekipa fachowców.

Jeśli mieli więc Państwo jakiekolwiek wątpliwości, teraz powinny już całkowicie zniknąć. Firma Coopra jest wszystkim, czego będziecie Państwo potrzebować, jeśli zastanawiacie się nad zakupem oraz firmą, która wykona montaż paneli podłogowych, okien, drzwi lub innych akcesoriów wykończeniowych na terenie całego Śląska (Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Zabrze, Tychy, Piekary Śląskie), Zagłębia Dąbrowskiego (Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź) oraz stolicy naszego kraju – Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do