www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

Okna - jakie wybrać?

Jakie okna wybrać? Plastikowe czy drewniane? Zanim zapadnie decyzja zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

Drzwi wejściowe i brama garażowa

W naszych Salonach Coopra znajdą Państwo duży wybór drzwi wejściowych, które idealnie dopasują Państwo do oferowanych bram garażowych.

Rodzaje bram garażowych

W naszych Salonach Coopra oferujemy Państwu szeroką gamę bram garażowych czołowych producentów, którzy oferują wzory pasujące do otoczenia oraz budynku.

Drzwi szklane Gipsy Kings

Szklane drzwi są już znane od dawna. Są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych drzwi wewnętrznych. Ogromny wybór wzorów pozwoli na dopasowanie ich do koloru pomieszczenia czy podłóg.

Maskownice grzejnikowe w roli głównej

Maskownice grzejnikowe, obudowy na kaloryfery ze względu na bogaty wybór wzorów i kolorów z łatwością dopasujemy do koloru ścian w naszych wnętrzach a nawet paneli podłogowych czy drzwi.

Podłogi drewniane nowej generacji Venifloor

Podłoga drewniana Venifloor dzięki zastosowaniu płyty HDF jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia. Łatwo je dopasować do wystroju wnętrz i drzwi w mieszkaniach czy domach.

Drzwi zewnętrzne wejściowe Disting

Polecamy drzwi zewnętrzne wejściowe Disting, które wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i niską ceną.

 

Rolety rzymskie modny sposób na dekorację okna

Rolety to dodatkowa ozdoba okna - alternatywa dla firan czy zasłon. Łatwo je dopasować do odcieni paneli podłogowych, ścian, drzwi  dominujących w mieszkaniu.

Korek nie tylko ozdoba ale i materiał budowlany

W obecnych czasach coraz częściej sięga się po naturalne materiały budowlane takie jak korek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Panele ścienne

Panele ścienne to doskonały i niedrogi pomysł na zagospodarowanie ścian w naszych domach. Z uwagi na bogate wzornictwo oferowane w naszych Salonach dopasujemy je bez problemu do koloru paneli podłogowych, ścian i drzwi.

Sztukateria

Sztukateria - listwy i gzymsy ozdobne, rozety czy listwy przypodłogowe to bogaty asortyment oferowany przez nasze sklepy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klamki Kolekcja Stary Dwór

W ofercie naszych Salonów polecamy Państwu szeroki wybór klamek  do drzwi i okien. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się klamki rustykalne pochodzące z Kolekcji Stary Dwór.

Kamień dekoracyjny

 

Kamień dekoracyjny to ostatnimi czasy bardzo popularny materiał wykończeniowy ścian w naszych mieszkaniach. Zapraszamy do naszych Salonów oferujących różnorodność faktur i odcieni kamienia dekoracyjnego.

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe to ostatni element wybierany przez Państwa przy zakupie paneli podłogowych. Z uwagi na ich bogaty wybór ciężko zdecydować się na szybką decyzję.

Podłogi drewniane

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą podłóg drewnianych, które pomimo upływu czasu wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Drzwi wewnętrzne

Firma Coopra poleca Państwu w swoich Salonach szeroki wybór drzwi wewnętrznych, klamek, ościeżnic. Polecamy produkty czołowych producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Pianomat jako najlepszy podkład

W szerokim asortymencie oferty firmy Coopra prezentujemy Państwu doskonałe podkłady pod panele podłogowe i wykładziny. Pianomat to produkt najwyższej jakości pochodzący z eko-recyklingu.

Panele podłogowe

W asortymencie sklepu Coopra znajdą Państwo wiele artykułów wykończeniowych w tym panele podłogowe, listwy przypodłogowe czy podkłady. Naszym klientom dostarczamy produkty pochodzące od czołowych i cenionych producentów.

Drzwi zewnętrzne Delta wysoka jakość – niska cena

W naszych Salonach Coopra oferujemy Państwu szeroką gamę drzwi zewnętrznych oraz bogaty wybór klamek. Spośród wielu producentów oferujących nam swoje produkty na czołowym miejscu znajduje się DELTA.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do