www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Bramy garażowe / Bramy segmentowe przemysłowe Dopler

Bramy segmentowe przemysłowe Dopler

Producent: Dopler
Kolekcja: Bramy segmentowe
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Bramami najczęściej stosowanymi w przemyśle są bramy segmentowe. Zyskały one swą popularność dzięki wszechstronnemu zastosowaniu i dużej możliwości wyboru opcji wzornictwa. Bramy segmentowe mogą być z powodzeniem zastosowane na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Bardzo dobrze sprawdzają się we wszystkich typach obiektów zaczynając od warsztatów samochodowych przez hipermarkety po największe hale i hangary. Nadają się do montażu zarówno w nowych, jak i w już istniejących budynkach. Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę co pozwala maksymalnie wykorzystać miejsce w ich sąsiedztwie (pobliżu) a segmenty bramy chowają się płasko tuż pod stropem, pionowo nad otworem lub dostosowując się do nachylenia dachu. Takie rozwiązanie umożliwia zamknięcie otworów o dużych wymiarach oraz zapewnia trwałe zabezpieczenie. Bramy segmentowe zapewniają długą, niezawodną i cichą eksploatacje dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i wysokiej jakości użytych komponentów. Bramy segmentowe można wyposażyć między innymi w furtkę, różnego rodzaju przeszklenia oraz wiele typów napędów ręcznych i elektrycznych. Bramy przemysłowe segmentowe są bardzo estetyczne i zaspokoją nawet najbardziej wymagające oczekiwania, jeśli chodzi o dopasowanie wyglądu do obiektu, w którym mają zostać zamontowane.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

 


Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

Na co zwrócić uwagę przed zakupem bramy garażowej
Na co zwrócić uwagę przed zakupem bramy garażowej

Przy planowaniu budowy domu nie może zabraknąć miejsca gdzie zaparkujemy swój samochód a więc garażu.

Więcej »
zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

                 

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do