www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

Jesteś tutaj: Strona główna / Drzwi / Drzwi wewnętrzne Cal Szelment 6s

Drzwi wewnętrzne Cal Szelment 6s

Producent: Cal
Kolekcja: Klasyczna
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Drzwi wewnętrzne Szelment 6s pochodzą z kolekcji Klasyczna. Drzwi są drzwiami przeszklonymi. Do przeszklenia wykorzystano 3/4 powierzchni drzwi. Pozostała część to prostokątne wgłębienie ozdobione dodatkowo listwami przyszybowymi. Szyba jest podzielona na sześć prostokątów, z których dwa górne wykończone są łagodnym łukiem.. Utrzymane są w naturalnej kolorystyce, którą cechuje piękne wybarwienie i oryginalny rysunek słojów. Drzwi Necko odznaczają się solidną konstrukcją i estetycznym wykonaniem. Grubość skrzydła wynosi 65 mm, co w połączeniu z dodatkowymi rozwiązaniami technicznymi pozwala uzyskać współczynnik izolacji cieplnej na poziomie Ud od 1,3 W/m2K. Możliwość wyboru spośród dostępnych dekorów sprawia, że każdy dopasuje na pewno drzwi do koloru swoich ścian, wykończeń, schodów czy podłogi. Ze względu na swój niepowtarzalny charakter drzwi doskonale pasują do różnego rodzaju pomieszczeń od biurowych po mieszkalne.

 

Firma Cal od wielu lat dba o to, aby spełniły się nasze marzenia o drzwiach drewnianych zarówno ładnych w wyglądzie jak i dobrych technologicznie.  Drzwi Cal występują zarówno w wersjach jako drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne. Wyróżniamy wśród nich następujące kolekcje: Arktyczna, Klasyczna, Lekka Jazda, Luksusowa, Nowoczesna, Rycerska, Stylowa, Tradycyjna. Każdy wybierany przez nas wzór drzwi Cal jest zawsze wysokiej jakości, niezawodny i bezpieczny. Wybierając drzwi Cal sprawią sobie Państwo ogromny powód do radości i będą sie Państwo cieszyć ich wyglądem przez długie lata.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618

 

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

 

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

Drzwi przesuwne – inny sposób otwierania
Drzwi przesuwne – inny sposób otwierania

Drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach o małym metrażu

Więcej »
Kupujemy drzwi pokojowe - na co zwrócić uwagę?
Kupujemy drzwi pokojowe - na co zwrócić uwagę?

Drzwi pokojowe mają duży wpływ na walory estetyczne pomieszczenia.

Więcej »
Montaż zamka wierzchniego w drzwiach
Montaż zamka wierzchniego w drzwiach

Planując zakup zamka wierzchniego musimy zwrócić uwagę, żeby zamek dopasować do kierunku otwierania drzwi.

Więcej »
zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do