www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

Jesteś tutaj: Strona główna / Drzwi / Drzwi zewnętrzne / Drzwi stalowe KR Center Grand 42

Drzwi stalowe KR Center Grand 42

Producent: KR-Center
Kolekcja: Grand
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Drzwi to nic innego jak ruchomy element zamykający otwory w ścianach na zewnątrz oraz wewnątrz budynku. Prawda, że prosta definicja? Grand-42 to model idealny dla wszystkich tych, którzy są zwolennikami nowoczesnych form. Połączono w nich wyjątkową trwałość, którą zapewnia użyta do ich produkcji, wytrzymała blacha ocynkowana. Drzwi  ozdobiono czterema kwadratowymi szybami układającymi się w łuk umieszczony w ich centralnej części. To idealny wzór dla wielbicieli nowoczesnego stylu. Istnieje możliwość zamówienia tego modelu w jednym z kilku nowoczesnych kolorów. Ościeżnica wraz z nimi dostarczana jest w identycznym kolorze. Wyjątkowa trwałość drzwi oraz ich doskonały wygląd łączą się także ze świetnymi parametrami termoizolacyjnymi, które zapewnia zastosowanie wewnątrz płyty styropianowej. W cenie skrzydła oferujemy dwa zamki: górny i dolny, zabezpieczenie antywłamaniowe, które – wraz z zamkami – zapewnia nadzwyczajne bezpieczeństwo, trzy zawiasy oraz stalową ościeżnicę.


Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

 

 

 

 

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do