www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu
Jesteś tutaj: Strona główna / Okna i parapety / Parapet wewnętrzny granitowy Bras Indian black

Parapet wewnętrzny granitowy Bras Indian black

Producent: Bras
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Parapety wykonane z granitu są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Granit jest najtwardszym i najodporniejszym na uszkodzenia kamieniem naturalnym. Powstaje w wyniku krystalizacji minerałów pod działaniem wysokiego ciśnienia i temperatury w głębokich warstwach ziemi. Mimo twardości granit jest skałą łupliwą, dzięki czemu poddaje się precyzyjnej obróbce i możemy z niego uzyskiwać elementy dowolnej wielkości i kształtów. Ze względu na bogatą i przepiękną kolorystykę od szarości i żółci przez czerwienie aż po barwę brązową i czarną oraz możliwość cięcia i polerowania granit jest eleganckim i ekskluzywnym materiałem dekoracyjnym.
Swoją bogatą kolorystyką sprawia, iż wykonane z granitu elementy np.: obudowy kominków, parapety oraz elementy wykończeniowe ścian nadają każdemu pomieszczeniu wyrafinowany i elegancki wygląd, przez co zadowalają najbardziej wymagających klientów.

Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że każdy z nas bez problemu dostosuje parapet do koloru okien, drzwi czy nawet podłogi.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do