www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategoria:

Montaż gratis

Warunkiem skorzystania z promocji z usługą montażu paneli podłogowych jest zakupienie w Naszej hurtowni pozostałych materiałów niezbędnych do montażu: podkładów, listew przypodłogowych, wykończeń do listew przypodłogowych, listew dylatacyjnych.

Promocja obowiązuje w budownictwie mieszkalnym. Pomieszczenia, w których będzie wykonywana usługa należy przygotować do montażu we własnym zakresie  poprzez usunięcie z nich mebli oraz przygotowanie podłoża (podłoże powinno być czyste i równe).

Montażu dokonuje ekipa wyspecjalizowanych specjalistów współpracujących z firmą Coopra Int sp z o o od wielu lat. Na usługę wykonaną przez naszych fachowców udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz gwarantujemy naszym klientom pełną obsługę posprzedażową.

Montaż paneli podłogowych zlecany jest na podstawie pomiaru dokonanego przez naszą ekipę montażową. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie z klientem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.  

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do