www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategoria:

Panele podłogowe

Udostępniamy dla Państwa ekspozycje paneli podłogowych, które dostępne są w naszej ofercie. Dzięki bogatej ofercie każdy z pewnoscią znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo w ofercie posiadamy ogromny wybór listew przypodłogowych, podkładów pod panele czy folii.

 

Weninger panele podłogowe

 Panele podłogowe firmy Weninger to wysoka trwałość, jakość i ciekawy wybór wzornictwa. Każdy z Państwa znajdzie wśród oferty coś dla siebie. Najwyższej jakości panele podłogowe to dobra i trwała inwestycja. Dodatkowo w naszej ofercie polecamy podkłady pod panele: pianomat, ekopor oraz bogaty wybór listew przypodłogowych, które bez problemu dopasujemy do wybranego dekoru podłogi.

 

 Weniner panele podłogowe

 

 

 Charakterystyczną cechą paneli podłogowych firmy Tarkett jest naturalna faktura drewna, którą uzyskuje się dzięki szczotkowaniu. Dzięki takim zabiegom podłoga jest dużo bardziej odporna na wszelakie uszkodzenia. Panele podłogowe firmy Tarkett to ponad 100 różnych wzorów o różnej grubości.

 

 

 

 

 

 

 

 

Panele Aurum Flooring to synchroniczne odwzorowanie rysunku drewna. Panele posiadają czterostronną V-Fugę, klasa ścieralności AC5 pozwala na stosowanie ich zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i obiektach użyteczności publicznej. Zastosowany w nich innowacyjny zamek typu G5 Express Click sprawia, że układanie paneli jest proste. Wybierając panele Aurum wybieramy wygodę, komfort i nowoczesny design.

 

 

 

 

 

Egger to producent paneli podłogowych zapewniający wysoką jakość swoich produktów, potwierdzoną licznymi certyfikatami. Podłogi są łatwe w czyszczeniu, bezpieczne w użytkowaniu a co najważniejsze ekologiczne.

 

 

 

 

 

 

 

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do