www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

drzwi będzin

Drzwi – Będzin to miasto, w którym mieszkają nasi zadowoleni klienci

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów każdego mieszkania. To również jedna z kluczowych decyzji podczas wykonywania remontu mieszkania. Wizytówką każdego domu są drzwi. Będzin jest jednym z miast, w którym oferujemy naszej wysokiej jakości produkty.

Coopra – wysokiej jakości drzwi

Nasza firma gwarantuje Państwu wysokiej jakości drzwi. Nasi klienci pochodzą z różnych miast i są zadowoleni z naszych usług. Oprócz tego, oferujemy Państwu kompleksową, a także profesjonalną obsługę zarówno sprzedażową, jak i posprzedażową. Chętnie Państwu doradzimy i dobierzemy najlepsze rozwiązania do każdego wnętrza.

Jakiego rodzaju drzwi oferujemy?

Jakiego rodzaju oferujemy drzwi? Mieszkańcom Będzina oferujemy każdego rodzaju drzwi z naszej oferty. Proponujemy Państwu drzwi wewnętrzne, czy też drzwi pokojowe, dzięki którym Państwa pomieszczenie zachowa harmonijny wygląd. Oferujemy drzwi pokojowe w odpowiedniej okleinie, z przeszkleniami lub bez dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. A także drzwi zewnętrzne czy klatkowe, ale również by zapewnić Państwu bezpieczeństwo – drzwi antywłamaniowe. W ofercie posiadamy również drzwi techniczne, które sprawdzą się w miejscach o charakterystycznym przeznaczeniu.

Montaż drzwi - Będzin

Szukają Państwu montażu drzwi? Będzin to miasto, w którym oferujemy tą usługę za darmo. Należy spełnić jednak jeden warunek – zakupić wszelkie niezbędne materiały do montażu w naszej firmie. Oprócz tego, ta wyjątkowa promocja obowiązuje jedynie w budownictwie mieszkalnym.

 

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do