www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

drzwi czeladź

 

Poszukują Państwo wyjątkowych drzwi w atrakcyjnych cenach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Coopra, gdzie znajdziecie Państwo między innymi panele podłogowe, listwy przypodłogowe, bramy garażowe, ale również drzwi. Czeladź, Katowice czy Dąbrowa Górnicza – to tylko niektóre miejscowości, w których świadczymy nasze usługi.

Oferta drzwi salonu Coopra – Czeladź

Naszym klientom z Czeladzi oferujemy wszelkiego rodzaju drzwi. Zarówno drzwi wewnętrzne pokojowe, ale także drzwi przesuwne czy łamane. Oprócz tego, w naszym salonie znajdą Państwo również drzwi zewnętrzne, zarówno te, które świetnie sprawdzą się w domu, jak i drzwi klatkowe do mieszkań w bloku. Warto podkreślić, że gwarantujemy wysoką jakość naszego asortymentu, dlatego też znajdą tutaj Państwo drzwi wyprodukowane między innymi przez DRE, Pol-Skone, Erkado, Invado czy Portę.

Montaż drzwi – Czeladź

Oczywiście, nasza oferta dostosowana jest do Państwa potrzeb, dlatego też oferujemy gratisowy montaż drzwi. Czeladź, Katowice czy Dąbrowa Górnicza – w każdym z tych miast obowiązuje nasza oferta, jeśli spełnią Państwo jej warunki. Mianowicie, należy zakupić w naszym salonie wszelkie niezbędne materiały, które pozwolą na zamontowanie drzwi w Państwa mieszkaniu.

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do