>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

drzwi czeladź

 

Poszukują Państwo wyjątkowych drzwi w atrakcyjnych cenach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Coopra, gdzie znajdziecie Państwo między innymi panele podłogowe, listwy przypodłogowe, bramy garażowe, ale również drzwi. Czeladź, Katowice czy Dąbrowa Górnicza – to tylko niektóre miejscowości, w których świadczymy nasze usługi.

Oferta drzwi salonu Coopra – Czeladź

Naszym klientom z Czeladzi oferujemy wszelkiego rodzaju drzwi. Zarówno drzwi wewnętrzne pokojowe, ale także drzwi przesuwne czy łamane. Oprócz tego, w naszym salonie znajdą Państwo również drzwi zewnętrzne, zarówno te, które świetnie sprawdzą się w domu, jak i drzwi klatkowe do mieszkań w bloku. Warto podkreślić, że gwarantujemy wysoką jakość naszego asortymentu, dlatego też znajdą tutaj Państwo drzwi wyprodukowane między innymi przez DRE, Pol-Skone, Erkado, Invado czy Portę.

Montaż drzwi – Czeladź

Oczywiście, nasza oferta dostosowana jest do Państwa potrzeb, dlatego też oferujemy gratisowy montaż drzwi. Czeladź, Katowice czy Dąbrowa Górnicza – w każdym z tych miast obowiązuje nasza oferta, jeśli spełnią Państwo jej warunki. Mianowicie, należy zakupić w naszym salonie wszelkie niezbędne materiały, które pozwolą na zamontowanie drzwi w Państwa mieszkaniu.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do