www. coopra.pl     >>>   tel.  608-004-114   <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

drzwi czeladź

 

Poszukują Państwo wyjątkowych drzwi w atrakcyjnych cenach? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Coopra, gdzie znajdziecie Państwo między innymi panele podłogowe, listwy przypodłogowe, bramy garażowe, ale również drzwi. Czeladź, Katowice czy Dąbrowa Górnicza – to tylko niektóre miejscowości, w których świadczymy nasze usługi.

Oferta drzwi salonu Coopra – Czeladź

Naszym klientom z Czeladzi oferujemy wszelkiego rodzaju drzwi. Zarówno drzwi wewnętrzne pokojowe, ale także drzwi przesuwne czy łamane. Oprócz tego, w naszym salonie znajdą Państwo również drzwi zewnętrzne, zarówno te, które świetnie sprawdzą się w domu, jak i drzwi klatkowe do mieszkań w bloku. Warto podkreślić, że gwarantujemy wysoką jakość naszego asortymentu, dlatego też znajdą tutaj Państwo drzwi wyprodukowane między innymi przez DRE, Pol-Skone, Erkado, Invado czy Portę.

Montaż drzwi – Czeladź

Oczywiście, nasza oferta dostosowana jest do Państwa potrzeb, dlatego też oferujemy gratisowy montaż drzwi. Czeladź, Katowice czy Dąbrowa Górnicza – w każdym z tych miast obowiązuje nasza oferta, jeśli spełnią Państwo jej warunki. Mianowicie, należy zakupić w naszym salonie wszelkie niezbędne materiały, które pozwolą na zamontowanie drzwi w Państwa mieszkaniu.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do