www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

drzwi katowice

Poszukujecie Państwo nowych drzwi bardzo wysokiej jakości, a dodatkowo – w atrakcyjnej cenie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu znajdującego się w Sosnowcu, gdzie znajdą Państwo towar, taki jak panele podłogowe, listwy przypodłogowe, bramy garażowe, parapety czy drzwi. Katowice to jedno z miast, z którego pochodzą nasi zadowoleni klienci.

Drzwi dostosowane do Twoich potrzeb...

Drzwi oferowane przez nasz salon są przede wszystkim wysokiej jakości, ale również w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybieracie Państwo ich kolor, rodzaj okeliny, czy mają posiadać przeszklenie, a może nie. Oferujemy kilkaset wzorów, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś idealnego dla siebie i swojego wnętrza. Nasi fachowcy służą pomocą i chętnie dokonają pomiaru, aby drzwi doskonale pasowały do wnęki.

Montaż drzwi – Katowice

Jeśli są Państwo z Katowic lub okolic – przy zakupie drzwi montaż jest gratis. Należy jednak spełnić odpowiednie warunki, a mianowicie – kupić wszelkie niezbędne materiały. Warto również podkreślić, że promocja ta dotyczy jedynie montaży w budownictwie mieszkalnym. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą!

 

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do