www. coopra.pl     >>>   tel.  608-004-114   <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

panele podłogowe Katowice

Podłoga to jeden z niemal najważniejszych elementów naszego wnętrza. To przede wszystkim panele podłogowe wpływają w niemały sposób na prezentację naszego mieszkania. Panele podłogowe świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, kuchni czy przedpokoju. Oprócz tego, nadają się do stosowania w pomieszczeniach biurowych.

Rodzaje paneli podłogowych

Wraz z postępem technicznym, powstają coraz to nowsze i innowacyjne produkty. Panele podłogowe to materiał, który jest bardzo prosty w montażu, dlatego też jest to chętnie wybierany element wykończenia wnętrz. Aktualnie na rynku mamy dostęp do:

  • paneli laminowanych,
  • paneli winylowych,
  • a także paneli korkowych.

Każdy z przytoczonych wyżej rodzai paneli ma odpowiednie właściwości, a także zalety. Jeśli chodzi o dostępność paneli podłogowych? Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec czy Będzin – w każdym z tych miast znajdą Państwo upragnione panele.

Panele podłogowe laminowane - Katowice

Panele podłogowe laminowane są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Nie wymagają one szczególnej konserwacji. Oprócz tego, szybko oraz w prosty sposób można zamontować panele podłogowe. Katowice to jedno z miast, w którym oferujemy usługę montażu gratis, jednak można to także wykonać samodzielnie. Laminowane panele podłogowe są również odporne na uderzenia, ścieranie czy działanie światła. W swojej ofercie posadamy ponad 25 producentów a panele podłogowe z takich FIRM jak Quick Step, Pergo czy Wineo mamy na stanie.

Panele winylowe

Jeśli chodzi o panele winylowe, podobnie jak panele laminowane, zapewniają szybki oraz prosty montaż. Nadają się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym, a także świetnie tłumią dźwięki. Winylowe panele podłogowe nadają się także do pomieszczeń, w których występuje wilgoć, jak np. kuchnia czy łazienka. Oprócz tego, są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Panele korkowe

Są zawsze ciepłe, a także świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, salonie jak i sypialni. Panele korkowe to produkt, który jest niezwykle trwały, a także odporny na wodę. Korek w naturalny sposób tłumi dźwięk oraz wibracje.

Montaż paneli podłogowych - Katowice

Firma Coopra oferuje gratis montaż paneli podłogowych. Katowice - to jedno z miast, w których zamontujemy Państwu panele podłogowe. Należy spełnić jednak pewne warunki, a mianowicie - zakupić wszystkie niezbędne elementy, takie jak listwy przypodłogowe, podkłady itp. w naszej firmie.

 

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do