www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

panele podłogowe Quick-Step

Panele podłogowe to jeden z najczęściej wybieranych elementów podczas remontu mieszkania. Podłoga w domu nadaje charakter całej aranżacji, dlatego też odpowiedni jej wybór jest naprawdę istotny. Marka Quick-Step dostępna jest od niedawna na polskim rynku, a na swym rodzimym, belgijskim rynku funkcjonuje od 1990 roku.

Kilka słów o firmie Quick-Step...

Quick-Step to marka należąca do spółki Unilin, która powstała w 1960 roku. W swojej ofercie firma Quick-Step posiada między innymi:

  • podłogi drewniane,
  • podłogi laminowane,
  • a także podłogi winylowe.

Co wyróżnia panele podłogowe Quick-Step od konkurencji?

Wiele osób nie zagłębiających się szczególnie w informacje dotyczące paneli podłogowych, może pomyśleć, że panele podłogowe Quick-Step niczym nie różnią się od paneli podłogowych innych, konkurencyjnych firm. Podłoga Quick-Step przede wszystkim wyróżnia się systemem montażu, to znaczy zamkiem Uniclic, który został opatentowany właśnie przez tą firmę. Dzięki zastosowaniu tego systemu – panele podłogowe Quick-Step bardzo łatwo oraz szybko się montuje. Oprócz tego, firma ta proponuje artykuły, które są odporne na ścieranie, ale również odporne na działanie wilgoci.

Quick-Step to nie tylko panele podłogowe...

Należy jednak podkreślić, że marka Quick-Step nie oferuje jedynie paneli podłogowych, ale również podkłady pod podłogi, chemię, narzędzia niezbędne do montażu, listwy przypodłogowe, a także profile wykończeniowe

Jak widać, firma Quick-Step to gwarancja dobrej jakości paneli podłogowych, które warto posiadać również w swoim mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do