www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategoria:

Montaż

Przy dzisiejszych możliwościach i różnorodności narzędzi, a także szeroko dostępnej wiedzy, której można zasięgnąć nie tylko z książek, lecz także z Internetu, montaż drzwi, deski drewnianej, czy innych paneli podłogowych, stał się możliwy niemal dla każdego, posiadającego choć odrobinę umiejętności manualnych. Wciąż warto jednak sięgnąć po fachowców, którzy zajmą się tym w sposób profesjonalny. Jesteśmy do dyspozycji każdego z Państwa z okolic Mysłowic, Siemianowic oraz Bytomia.

Wykonując montaż drzwi samemu, tracimy gwarancję na nie. Firma, która je nam sprzedaje, nie ma bowiem pewności, że ewentualne uszkodzenia produktu, nie będą wynikały z ich niewłaściwego umocowania lub też, czy nie powstały w jego trakcie. Jeśli skorzystacie zatem Państwo z montażu drzwi lub paneli podłogowych, zyskujecie 24-miesięczną gwarancję, na zakupiony przez Państwa produkt.

Jeśli oprócz głównego produktu, zakupicie u nas Państwo także pozostałe akcesoria, które niezbędne są do jego zamontowania – zapewniamy montaż paneli oraz drzwi gratis!

Wykonujemy montaż różnego rodzaju paneli podłogowych, w tym deski drewnianej, a także drzwi dla wszystkich klientów z okolic Mysłowic, Bytomia i Siemianowic – także z możliwością zaoferowania montażu gratis. Zapraszamy!

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do