www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategoria:

My a konkurencja

 

Coopra Int sp zoo firma z polskimi korzeniami a markety budowlane.

Jakość produktu :

Oferujemy Państwu najwyższej jakości panele podłogowe,drzwi,panele ścienne i wiele artykułów renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Proponowane przez nas produkty pochodzą z oryginalnych kolekcji wraz z pełną gwarancją.

Atrakcyjne ceny:
Należymy do grupy większych firm z branży wykończenia wnętrz ,dzięki temu nasza oferta cenowa jest niższa niż w marketach. Ponadto każdy klient traktowany jest u nas indywidualnie. Klienci mają możliwość negocjowania z nami ceny .Dla nas każdy klient jest ważny.

Profesjonalna obsługa:
Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy Coopra to dla każdego Klienta gwarancja profesjonalnej obsługi i fachowego doradztwa. Wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że spośród dostępnego asortymentu wybierzemy dla Ciebie produkt „szyty na miarę Twoich potrzeb” Dodatkowo każdy Klient może liczyć na kompleksowy serwis w postaci montażu zakupionych w naszych Salonach produktów. Dzięki temu oszczędzisz czas na poszukiwaniu ekipy montażowej, a jednocześnie możesz mieć gwarancję długoletniego użytkowania.

Pomiar u Klienta:
Klientom firmy Coopra oferujemy profesjonalny pomiar paneli podłogowych,drzwi i okien wykonany przez wykwalifikowaną ekipę monterską.

Pomiar jest bezpłatny Pobieramy jedynie od klienta zadatek w wysokości 30 zł , który zostanie odliczony od przedstawionej wyceny w momencie złożenia u Nas zamówienia. W momencie kiedy nie zdecydują się Państwo na zakup drzwi czy podłóg w naszym salonie  zadatek w wysokości 30 zł jest opłatą za dokonany pomiar i nie jest zwracany. Jest to forma zabezpieczenia  się przed klientami, którzy nie są zainteresowani u nas zakupami, tylko liczą na dokonanie pomiaru.

Montaż:
Montaż drzwi , paneli podłogowych czy paneli ściennych można wykonać samodzielnie.Nie jest to tak bardzo skomplikowane, lecz należy pamiętać, że do montażu potrzebne są niezbędne narzędzia które nie każdy z nas posiada w domu.Do montażu drzwi potrzebne są odpowiednie klocki, które dystansują ościeżnicę przed pianowaniem. Dodatkowo potrzebujemy kliny,które zabezpieczą drzwi przed wypaczeniem się aż do wyschnięcia piany  oraz ewentualnie piłę w celu podcięcia ościeżnicy czy skrzydła. Do montażu paneli potrzebujemy mniej narzędzi niż do montażu drzwi. Niezbędna jest odpowiednia gilotyna do cięcia paneli podłogowych lub ewentualnie wyrzynarka. Dodatkowo potrzebujemy kliny w celu zablokowania pierwszego i drugiego rzędu paneli podłogowych w celu wyznaczenia prostej linii.Do montażu paneli ściennych potrzebujemy taker w celu przytwierdzenia ich do listew montażowych , zwykle drewnianych oraz brzeszczot lub inną piłę o drobnym uzębieniu w celu odpowiedniego docięcia tak aby się nie poszczerbiły.Oczywiście montaż drzwi , paneli podłogowych czy paneli ściennych można zlecić osobie która się trudni takimi drobnymi remontami, ale należy pamiętać o gwarancji, której taka osoba nie udziela .Zaletą skorzystania z naszego montażu w domu czy mieszkaniu jest udzielana przez naszą firmę na zasadach ogólnych gwarancja 24 -ro miesięczna oraz zapewnienie iż montaż zostanie wykonany przez wykwalifikowanego "znającego się na rzeczy"montażystę. .Dlatego wszyscy producenci drzwipaneli podłogowych czy paneli ściennych zalecają korzystanie z profesjonalnych firm montażowych, które to z racji doświadczenia zamontują drzwi, podłogi czy okładziny ścienne zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz zaoferują fachowe doradztwo techniczne.

Transport:
Nasza firma od 15 lat funkcjonuje w tym samym miejscu Zagłębia, dzięki czemu cieszy się dużą rozpoznawalnością wśród klientów aglomeracji Śląskiej. Dzięki rozbudowanej flocie samochodowej dostarczamy zamówiony towar do każdego miejsca w Polsce. Bez względu na to, czy Klient jest z Sosnowca, Będzina, czy choćby z Katowic – dostarczymy go pod wskazany adres. Nasz nadrzędny cel od lat jest bowiem niezmienny: dostosowanie oferty i profesjonalny serwis do potrzeb każdego Klienta i tym właśnie kierujemy się w naszej Firmie Coopra Int.

 

" Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję "

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do