www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Nowoczesny design / Wezgłowie Saturn 1B ażurowe UN mat

Wezgłowie Saturn 1B ażurowe UN mat

Cena od: 185,18 PLN
Producent: Proform
Kolekcja: Saturn
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Wezgłowie to chyba najprostszy i najszybszy sposób na znaczące poprawienie wyglądu danego pomieszczenia w najwyższej jakości finalnej bez zbędnego brudu i niesłownych fachowców. Doskonale prezentuje się zarówno jako akcent na mniejszych powierzchniach jak też jako struktura całej, dużej powierzchni czy wręcz całego pomieszczenia. Poza funkcją estetyczną służy również jako zabezpieczenie ścian przed uszkodzeniem czy szybkim zabrudzeniem w miejscach szczególnie na to narażonych. Z pomocą systemu  możesz w prosty sposób odmienić wnętrze swojego mieszkania. Wystarczy kilka chwil, aby nadać mu charakteru i odkryć je na nowo.

 Wezgłowia są dostępne w dwóch formatach, których łączenie zapewnia ciągłość wzoru we wszystkich kierunkach. Produkt dostępny w kilku frezowaniach i kolorach, w wykończeniu matowym i high gloss.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Kategorie
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do