www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Listwy przypodłogowe / Listwa przypodłogowa Dziurskip MDF-PDG 150mm biały półmat

Listwa przypodłogowa Dziurskip MDF-PDG 150mm biały półmat

Cena: 79,90 PLN
Producent: DZIURSKIP
Kolekcja: MDF-PDG
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Zapytaj o produkt

Opis

Łączenie podłogi ze ścianą, to bardzo wyeksponowane miejsce, które wymaga starannego wykończenia. Z reguły montuje się tu listwy przypodłogowe, bo dobrze spełniają cały zestaw zadań.
Listwy maskują przerwy dylatacyjne podłóg i chronią ściany przed uszkodzeniami i zabrudzeniem, umożliwiają rozprowadzenie kabli oraz stanowią ważny detal wnętrz. Decyzja, jakie wybrać, nie jest prosta, zwłaszcza że łączymy wiele materiałów o zróżnicowanej kolorystyce. Chodzi o stworzenie harmonijnego połączenia między podłogą i ścianami, a także stolarką. Drzwi wewnętrzne są przecież istotnym składnikiem kompozycji, dlatego przy wyborze listew warto uwzględniać ich formę, kolor oraz wykończenie. W salonie COOPRA INT w Sosnowcu ul. Chemiczna 12 można kupić listwy z MDF-u, białe lub w kolorze drewna, listwy PCV w kolorze podłóg, idealne do montowania na krzywe ściany, wybór należy do klienta.

Listwy przypodłogowe MDF są bardzo łatwe w montażu, a jednocześnie bardziej trwałe od swoich plastikowych odpowiedników. W sklepach dostępnych jest bardzo dużo wzorów i kolorów tego typu listew, stąd można znaleźć optymalne rozwiązanie do niemal każdego wnętrza. Niektóre z nich mają z tyłu specjalne kanały na przewody elektryczne, a także specjalne zabezpieczenia przed wilgocią, co znacznie wydłuża ich trwałość. Pokryta lakierem powierzchnia listwy nie blaknie pod wpływem światła słonecznego, dzięki czemu stanowić ona będzie estetyczne wykończenie zarówno podłogi pokrytej parkietem, jak i panelami.

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

 

Ważne informacje

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do