www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Promocje / Outlet / Panele podłogowe Egger Dąb Asgil Biały

Panele podłogowe Egger Dąb Asgil Biały

Cena: 37,94 PLN
Producent: Egger
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Zapytaj o produkt

Opis

Panele podłogowe Dąb Asgil Biały mają powierzchnię o charakterze autentycznej struktury drewna. Wysoka trwałość podłóg gwarantuje zachowanie pięknego wyglądu przez długi czas. Dzięki swoim właściwościom podłoga jest uodporniona na promieniowanie UV - nie blaknie, nie ulega niepożądanym przebarwieniom, co pozwala np. na swobodne przestawianie elementów wyposażenia wnętrz. EGGER przy produkcji swoich paneli podłogowych opatentował system montażu UNI fit. System ten pozwala na wykorzystanie trzech różnych metod układania podłogi: wciskania od strony czołowej, pod grzejnikami czy futrynami deski można wbijać, lub wkładać je po skosie stroną wzdłużną. Panele Dąb Western Jasny łączą w sobie wysoką jakość z niewygórowaną ceną.

Kolekcje paneli podłogowych Egger to stylowe oraz wyjątkowe produkty. Są to wzory paneli o wysokiej trwałości, odporności jaki i kolorystyce. Projektanci przy tworzeniu  kolekcję paneli podłogowych Egger byli zainspirowani tradycyjnym wzornictwem dębowych podłóg drewnianych, oraz wyszukanych podłóg egzotycznych wykonanym z drewna. Produkcja paneli podłogowych Egger zlokalizowana jest w Niemczech, odbywa się w zakładach w Wismar-Brilon. Nadanie panelom podłogowym pochodzenia „Made in Germany” jest wyrazem wysokiej jakości produktu,designu na najwyższym poziomie, oraz certyfikowanych procesów produkcji. Tradycja Produkcji paneli podłogowych w firmie Egger sięga lat 80 , jest cały czas doskonalona i przez co nosi znamiona doskonałości w swoim stylu designu i wykonania. Firma Egger jako jeden z liderów produkcji wyrobów pochodnych z drewna dba o środowisko naturalne przez przestrzeganie wszelkich norm i wyznaczników jakości przy produkcji paneli podłogowych . Cykl produkcyjny pozwala kontrolować cały proces produkcji paneli podłogowych od wyprodukowania rdzenia czyli płyty HDF . Kolejne etapy produkcji czyli naniesienie dekoru który odzwierciedla naturalny charakter drewna jest procesem wysoce specjalistycznym. Forma naniesienia na panele podłogowe laminatu jest procesem produkcji który posiadły nieliczne firmy , a jest to zasługą doświadczenia jakie posiada firma Egger przy produkcji paneli podłogowych. Powierzchnia paneli podłogowych ma wiele form wizerunku, od prostej gładkiej poprzez najbardziej wyrafinowaną jak struktura synchroniczna. Nie można inaczej określi firmy Egger jak prekursora wprowadzania nowych technologi przy przerobie drewna. W swojej ofercie firma Egger posiada wiele produktów które są pochodne przerobienia takiego surowca jak drewno : płyty meblowe , blaty kuchenne , panele podłogowe, oraz inne produktu które cały czas są udoskonalone.

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

 

Ważne informacje

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Kategorie
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do