www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Panele podłogowe / Panele winylowe / Panele podłogowe winylowe Arbiton Miami

Panele podłogowe winylowe Arbiton Miami

Cena: 99,00 PLN
Producent: Arbiton
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Panele podłogowe winylowe Arbiton Miami pochodzą z kolekcji Aroq Stone Design. Podłogi te posiadają wszystkie zalety jakie posiadają wielowarstwowe podłogi LVT. Ich rdzeń mineralny gwarantuje dużą stabilność termiczną, niezawodne zamki umożliwiają łatwy i szybki montaż. Podłogi Arbiton to subtelna, naturalna struktura i matowe wykończenie. Są miłe i ciepłe w dotyku zupełnie jak prawdziwe drewno. Winylowe deski Arbitona są zaprojektowane na wzór podłóg drewnianych i można je stosować w każdym pomieszczeniu. Do każdego wzoru dekoru z łatwością dopasujemy listwy przypodłogowe. Aroq Stone Design ma klasę ścieralności AC5, deska ma 610 mm długości, 305 mm szerokości i 2,5 mm grubości.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do