www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Dodatki do podłóg / Pianomat 3mm szary na ogrzewanie podłogowe podkład pod podłogi drewniane podłogi panelowe

Pianomat 3mm szary na ogrzewanie podłogowe podkład pod podłogi drewniane podłogi panelowe

Cena: 7,05 PLN
Producent: Organika
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Zapytaj o produkt

Opis

 

Nie ma chyba lepszego podkładu pod panele podłogowe jak PIANOMAT 3mm i PIANOMAT 4mm, który wyrównuje podłoże pod panelami podłogowymi i daje komfort chodznie po podłodze.

Jego walory użytkowe jak i techniczne przewyższają go nad innymi podkładami. Zarówno sprężystość dostosowana do wymogów producentów paneli podłogowych jak i to ze jest produktem w pełni ekologicznym pozwala określić go jako lidera w podkładzie pod podłogi.

 

Izolacyjność akustyczna stwierdzona licznymi autoryzowanymi badaniami potwierdza jego waloru a dodatkowo dobra przenikalność cieplna pozwoliła na to aby był on stosowany na ogrzanie podłogowe, co zostało potwierdzone badaniami. Pianomat można układać pod panele podłogowe zarówno w domu jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej, choćby takich jak Hotele. 

Przeprowadzone pomiary potwierdzają poprawę izolacyjności akustycznej stropu od dźwięków uderzeniowych przy użyciu Pianomat wynosi: ∆Lw=19dB.
Zastosowany pod panele podłogowe dodatkowo ociepla podłogę. Współczynnik przewodzenia ciepła wynosi: 0,041W/mK.  Położony pod panele podłogowe wytłumia odgłosy chodzenia. 
Podkład jest materiałem oszczędnym: układanie go daje bardzo mało odpadów. Ponieważ wykonany jest z pianki wtórnie spienionej jest materiałem wysoce ekologicznym. Podkład Pianomat 3mm szary to bardzo dobre rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe wodne.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

 

 

Ważne informacje

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

Najlepszy podkład pod panele laminowane
Najlepszy podkład pod panele laminowane

Wybór odpowiedniego podkładu pod podłogi laminowane to bardzo ważna kwestia.

Więcej »
Sposoby montowania listew przypodłogowych z MDF
Sposoby montowania listew przypodłogowych z MDF

Listwy przypodłogowe wykonane z MDF czyli płyty pilśniowej średniej gęstości

Więcej »
Listwy progowe rodzaje i montaż
Listwy progowe rodzaje i montaż

Miejsca gdzie łączą się różne typy podłóg warto wykończyć specjalnymi listwami progowymi 

Więcej »
zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do