www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Drzwi / Drzwi wewnętrzne / Drzwi wewnętrzne Cal Jaczno 02

Drzwi wewnętrzne Cal Jaczno 02

Cena od: 1894,20 PLN
Producent: Cal
Kolekcja: Nowoczesna
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Drzwi Jaczno 02 pochodzą z kolekcji Nowoczesna. Przez całą powierzchnię skrzydła przebiegają dwa poziome, wąskie przeszklenia. Sprawia to, że drzwi oprócz tego, że oddzielają przestrzeń domu czy mieszkania nadają mu także stylu.

Firma Cal od wielu lat dba o to, aby spełniły się nasze marzenia o drzwiach drewnianych zarówno ładnych w wyglądzie jak i dobrych technologicznie.  Drzwi Cal występują zarówno w wersjach jako drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne. Wyróżniamy wśród nich następujące kolekcje: Arktyczna, Klasyczna, Lekka Jazda, Luksusowa, Nowoczesna, Rycerska, Stylowa, Tradycyjna. Każdy wybierany przez nas wzór drzwi Cal jest zawsze wysokiej jakości, niezawodny i bezpieczny. Wybierając drzwi Cal sprawią sobie Państwo ogromny powód do radości i będą sie Państwo cieszyć ich wyglądem przez długie lata.

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618, bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do