www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Podłogi drewniane / Deska barlinecka Dąb Atacama Doppio

Deska barlinecka Dąb Atacama Doppio

Cena: 168,51 PLN
Producent: Barlinek
Kolekcja: Decor
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Zapytaj o produkt

Opis

Podłoga drewniana Dąb Atacama Doppio charakteryzuje się wygodą w użytkowaniu, która gwarantuje komfort i oryginalny wygląd. Deski pochodzą z kolekcji Decor. Są pokryte lakierem matowym i mają 14 mm grubości. Charakterystyczną cechą tych podłóg jest mała ilość sęków i najnowsze trendy kolorystyczne. Decor to seria dedykowana wszystkim tym, którzy cenią nowoczesny design. Deska Dąb Atacama Doppio to produkt trzypasmowy o świetnych parametrach użytkowych.

Na uwagę w ofercie podłóg które są w puntach przedaży Firmy Coopra w Sosnowcu zasługują podłogi drewniane Barlinek. Deska Barlinecka to produkt w 100% drewniany-naturalny, zaletą jej jest to, że posiada stabilną konstrukcję i można układać ja na ogrzewaniu podłogowym. Podłogi te charakteryzują wyjątkowym wzornictwem powierzchni które można w łatwy sposób dopasować do drzwi które mamy w w swoim mieszkaniu. Ogromną zaletą tych podłóg się bardzo dużą odpornością na wilgotność i zmiany temperatur, a co za tym idzie uniwersalnośc w zastosowaniu ich w domu. Deska Barlinecka w swojej ofercie ma cztery kolekcje w zależności od ilości pasm klepek: jednopasmowa, dwupasmowa lub trzypasmowa.

Dodatkową niewątpliwie zaletą podłóg Barlinek jest posiadanie odpowiedniej listwy przypodłogowej do danego dekoru usłojenia deki .

Deska Barlinecka to nie jedna, lecz trzy warstwy prawdziwego drewna, które ułożone są w nowoczesnej konstrukcji krzyżowej. Warstwowa budowa Deski Barlineckiej zapewnia ogromną stabilność podłogi. Produkt jest gotowy do użytkowania od razu po montażu dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

 Podłogi drewniane - sposoby ich zabezpieczenia
Podłogi drewniane - sposoby ich zabezpieczenia

Aby podłoga drewniana prezentowała się niezwykle okazale trzeba ją odpowiednio zabezpieczyć

Więcej »
Podłogi bambusowe trwałość i nowoczesny design
Podłogi bambusowe trwałość i nowoczesny design

Trwałość podłóg bambusowych jest często porównywana do twardości drzew egzotycznych

Więcej »
Jak pielęgnować podłogi drewniane
Jak pielęgnować podłogi drewniane

Wiele osób coraz częściej wybiera do swych mieszkań podłogi drewniane.

 

Więcej »
zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do