www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Drzwi / Drzwi wewnętrzne / Drzwi wewnętrzne Cal Niegocin 4s

Drzwi wewnętrzne Cal Niegocin 4s

Cena od: 1894,20 PLN
Producent: Cal
Kolekcja: Tradycyjna
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Drzwi wewnętrzne Niegocin 3s pochodzą z kolekcji Tradycyjna. Drzwi są dostępne w wielu dekorach, jednak tym co sprawia, że zwracają na siebie uwagę jest ich prostota stylu. Przedstawiany model posiada cztery przeszklenia w postaci prostokatów. Każdy jest jednakowej wielkości dzięki czemu drzwi wyglądaja symetrycznie. Z pewnościa będą się nadawały do każdego typu pomieszczeń.

Firma Cal od wielu lat dba o to, aby spełniły się nasze marzenia o drzwiach drewnianych zarówno ładnych w wyglądzie jak i dobrych technologicznie.  Drzwi Cal występują zarówno w wersjach jako drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne. Wyróżniamy wśród nich następujące kolekcje: Arktyczna, Klasyczna, Lekka Jazda, Luksusowa, Nowoczesna, Rycerska, Stylowa, Tradycyjna. Każdy wybierany przez nas wzór drzwi Cal jest zawsze wysokiej jakości, niezawodny i bezpieczny. Wybierając drzwi Cal sprawią sobie Państwo ogromny powód do radości i będą sie Państwo cieszyć ich wyglądem przez długie lata.

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618, bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do