www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Drzwi / Drzwi wewnętrzne / Drzwi wewnętrzne DRE Modern Top 30

Drzwi wewnętrzne DRE Modern Top 30

Cena od: 462,48 PLN
Producent: DRE
Kolekcja: Modern Top
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Drzwi wewnętrzne Modern Top 30 to model przeszklony. Całość została podzielona na cztery poziome prostokątne kasetony. Każdy z kasetonów został dodatkowo przyozdobiony listwami przyszybowymi, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność modelu. Wszystkie cztery elementy zostały przeszklone. Przeszklenie stanowi szyba kora biała o grubości 4 mm. Drzwi doskonale będą prezentowały się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i w obiektach użyteczności publicznej. Są dostępne w kilkunastu dekorach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy kolorystycznie model do ścian czy paneli podłogowych w naszych mieszkaniach. Ze względu na swój wygląd bez problemu mogą być montowane zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym jak i w bardziej nowoczesnych wnętrzach.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do