www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Dodatki do podłóg / Pianomat 5mm niebieski z fizeliną pod wykładziny dywanowe

Pianomat 5mm niebieski z fizeliną pod wykładziny dywanowe

Cena: 17,77 PLN
Producent: Organika
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Zapytaj o produkt

Opis

 

Firma Coopra w swojej ofercie  posiada szeroką ofertę dodatków do podłóg. Między innymi jest to PIANOMAT który wśród innych podkładów wyróżnia się unikatowymi walormi urzytkowania. Pianomat daje konfort odnośnie chodenia po podłodze w swoim mieszkaniu dzięki swojej sprężystości, a przez to tłumieniu oddzwięku chodnie po panelch odłogowych. Nie porównywalnym walorem jest to że jest podkład antyalerginczy i natyelekrostatycny a co za tym idzie nie ma negatywnego wpływu na człowieka który przebywa w tym pomieszceniu w którym jest położony piannomat 5mm z fizeliną która daje mozliwośc zaoszczędzenia na urzytym kleju. Dodatkowo w swojej ofercie firma Coopr Sosnowiec posiada : folie paraizolacyjne, pianki pod panele, podkłady izolacyjne, podkłady pod panele, pianomaty.Podkład Pianomat 5mm idealnie wycisza każde pomieszczenie mieszkalne w którym położoo go pod wykładzine. Wykończenie podłogi standardową wykładziną dywanową nie zapewnia ochrony przed przenoszeniem dźwięków. Przeprowadzone badania przez instytuty badawcze wykazały, że stosowanie Pianomatu wyraźnie polepsza izolacyjność akustyczną stropu od dźwięków uderzeniowych (dla Pianomatu 5mm ∆Lw=34dB, dla Pianomatu 10mm ∆Lw=44dB).Podkład Pianomat ma też bardzo dobre właściwości izolacji cieplnej. Zastosowany pod wykładziny dywanowe dodatkowo dociepla podłogę. Współczynnik przewodzenia ciepła dla Pianomatu 5mm wynosi 0,036 W/mK, dla Pianomatu 10mm 0,037 W/mK. Pianomat z fizeliną znakomicie nadaje się pod wykładziny dywanowe. Zadaniem fizeliny jest ograniczenie wchłaniania się kleju. Zastosowanie pianomatu znacznie wydłuża żywotność wykładziny dywanowej.


 

 


Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

Najlepszy podkład pod panele laminowane
Najlepszy podkład pod panele laminowane

Wybór odpowiedniego podkładu pod podłogi laminowane to bardzo ważna kwestia.

Więcej »
Sposoby montowania listew przypodłogowych z MDF
Sposoby montowania listew przypodłogowych z MDF

Listwy przypodłogowe wykonane z MDF czyli płyty pilśniowej średniej gęstości

Więcej »
Listwy progowe rodzaje i montaż
Listwy progowe rodzaje i montaż

Miejsca gdzie łączą się różne typy podłóg warto wykończyć specjalnymi listwami progowymi 

Więcej »
zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do