www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Listwy przypodłogowe / Zaślepka prawa do listwy przypodłogowej Korner Evo Nova 70 Dąb Szlachetny

Zaślepka prawa do listwy przypodłogowej Korner Evo Nova 70 Dąb Szlachetny

Cena: 2,90 PLN
Producent: Korner
Kolekcja: Akcesoria
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Zapytaj o produkt

Opis

      Listwa przypodłogowa Evo łączy w sobie nowatorskie i praktyczne rozwiązania, a największą jej zaletą jest innowacyjny system montowania Clik-fit System, który umożliwia niezwykle szybki i łatwy montaż listwy. Multi Collection to trzy eleganckie kolekcje (Natural, Modern i Industrial), które pozwalają idealnie dobrać listwę do dowolnej stylistyki otoczenia i każdego typu podłóg. Zastosowanie antybakteryjnych jonów srebra (technologia NanoSilver) zapewnia wysoki poziom higieny w użytkowaniu.

Duży wybór dostępnych kolorów sprawia, że z łatwością można dopasować listwę do koloru paneli podłogowych a nawet drzwi w każdym pomieszczeniu. Do zakupionych listew oferujemy Państwu szeroki wybór akcesoriów do montażu: narożniki, zakończenia czy łączniki.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do