www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Listwy przypodłogowe / Zaślepka lewa do listwy przypodłogowej Arbiton Indo Orzech Rubra

Zaślepka lewa do listwy przypodłogowej Arbiton Indo Orzech Rubra

Cena: 2,99 PLN
Producent: Arbiton
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Łączenie podłogi ze ścianą, to bardzo wyeksponowane miejsce, które wymaga starannego wykończenia. Z reguły montuje się tu listwy przypodłogowe, bo dobrze spełniają cały zestaw zadań.
Listwy maskują przerwy dylatacyjne podłóg i chronią ściany przed uszkodzeniami i zabrudzeniem, umożliwiają rozprowadzenie kabli oraz stanowią ważny detal wnętrz. Decyzja, jakie wybrać, nie jest prosta, zwłaszcza że łączymy wiele materiałów o zróżnicowanej kolorystyce. Chodzi o stworzenie harmonijnego połączenia między podłogą i ścianami, a także stolarką. Drzwi wewnętrzne są przecież istotnym składnikiem kompozycji, dlatego przy wyborze listew warto uwzględniać ich formę, kolor oraz wykończenie.

Duży wybór dostępnych kolorów sprawia, że z łatwością można dopasować listwę do koloru paneli podłogowych a nawet drzwi w każdym pomieszczeniu. Do zakupionych listew oferujemy Państwu szeroki wybór akcesoriów do montażu: narożniki, zakończenia czy łączniki.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Kategorie
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do