www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Listwy przypodłogowe / Narożnik wewnętrzny do listwy przypodłogowej Cezar Premium 107

Narożnik wewnętrzny do listwy przypodłogowej Cezar Premium 107

Cena: 2,85 PLN
Producent: Cezar
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

W bogatej ofercie dostępnych produktów firma Coopra posiada szeroką grupę profili aluminiowych, które umożliwiają połączenie różnorodnych powierzchni podłogowych. Dostępne są listwy łącznikowe i zakończeniowe, kątowniki i listwy schodowe, listwy do paneli podłogowych i parkietów, listwy wykończeniowe mosiężne, profile do dywanów i wykładzin. Profile te mogą być montowane na taśmie samoprzylepnej, kleju lub za pomocą systemu ukrytego montażu. Warto także wspomnieć o tym, że mocowanie tych listew jest bardzo proste i każdy w prosty sposób położy je w swoim domu.

Listwa przypodłogowa PREMIUM jest doskonałym wykończeniem deski podłogowej, paneli laminowanych oraz twardych pokryć podłogowych. Profil listwy o szerokości 22 mm doskonale maskuje przestrzenie dylatacyjne. Posiada bogaty system akcesoriów wykończeniowych: zaślepki, łączniki, narożniki wewnętrzne, narożniki zewnętrzne, kanały kablowe. Każdy element z akcesoriów jest dostępny w kolorze listwy.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

 

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Kategorie
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do