www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Korek / Korkowa mozaika Korex

Korkowa mozaika Korex

Cena: 18,43 PLN
Producent: Korex
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

W bogatej ofercie dostępnych produktów firma Coopra posiada szeroką gamę korka ściennego.

Korkowa mozaika jest naturalnym materiałem architektonicznym, wykonana z produktu ubocznego, powstałego przy produkcji korków do wina. Krążki korkowe wykonane są ręcznie i ukształtowane w arkusze składające się na mozaikę korkową, łatwą do zainstalowania na podłogach i ścianach.

Mozaikę korkową montuje się przy pomocy tradycyjnej zaprawy klejowej do płytek , wykończonej zaprawą, dostępnej w każdym składzie budowlanym. Po zamontowaniu mozaiki na podłodze, zaleca się użycie lakieru poliuretanowego (lub lakieru do podłóg) w celu wzmocnienia i zabezpieczenia przed zabrudzeniami.

Korek ma wiele zalet: jest ciepły, miękki, ma doskonałą izolacyjność, jest antystatyczny, antybakteryjny  …… i co najważniejsze jest odnawialnym zasobem, bezpiecznym dla naszej planety i naszego zdrowia.  Mozaika jest łatwa w pielęgnacji, trwała i wytrzymała. Odporna na ciepło i trudno palna.

Można ją zastosować w: łazience – na podłodze i na ścianie; pod prysznicem; w saunach; na jachtach oraz we wszystkich mieszkalnych i użytkowych pomieszczeniach.

Materiał ten nadaje się do zastosowania w wilgotnych pomieszczeniach i umożliwia dużą  odporność na poślizg.

Oferujemy mozaikę korkową w naturalnym odcieniu, dzięki czemu można ją pomalować na dowolny kolor za pomocą farby na bazie wody. Takie rozwiązanie sprawia, że łatwo dopasujemy ja do koloru naszych paneli podłogowych czy drzwi.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

Podłogi korkowe – wygoda i elegancja
Podłogi korkowe – wygoda i elegancja

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele gatunków paneli korkowych

Więcej »
Korek jest trendy
Korek jest trendy

Każdy z nas remontując mieszkanie szuka niepowtarzalnych rozwiązań, innych, indywidualnych i oryginalnych

Więcej »
Jak powstaje korek
Jak powstaje korek

Korek lekki i niepozorny z wyglądu przedmiot. Większość z nas  myśli o nim tylko wówczas,  kiedy wbija w niego korkociąg, ale to nie oznacza, że produkcja korka jest prosta.

Więcej »
zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do