www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Okna i parapety / Parapet wewnętrzny PCV Bras złoty dąb

Parapet wewnętrzny PCV Bras złoty dąb

Cena od: 17,71 PLN
Producent: Bras
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Parapety PCV cechuje wysoka estetyka połączona z trwałością ich wykonania. Są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia w związku z tym uchronia nas przed zarysowaniami, działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych. Parapety wewnętrzne wykonane z PCV są produktami niepalnymi. Dodatkową ich zaletą jest łatwość zarówno  w montażu jak i w obróbce. Cechuje je stabilność wymiaru i kształtu profilu. PVC jest od wielu lat wykorzystywany do produkcji parapetów. Jest to materiał odporny na wilgoć i temperaturę.
Zastosowany przekrój komorowy parapetu powoduje usztywnienie konstrukcji oraz gwarantuje stabilność parapetu.
Parapety powlekane są folią wysokiej jakości, przez co zwiększona jest ich odporność na zarysowania, oraz na działanie promieni słonecznych. Okleina jest gładka, co ułatwia pielęgnację i zapobiega jego trwałym zabrudzeniom.

Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że każdy z nas bez problemu dostosuje parapet do koloru okien, drzwi czy nawet podłogi.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Kategorie
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do