www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Drzwi / Drzwi wewnętrzne / Drzwi wewnętrzne Verte Modern 4.0

Drzwi wewnętrzne Verte Modern 4.0

Cena od: 404,67 PLN
Producent: Verte
Kolekcja: Modern
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Verte Model Modern 4.0 to drzwi pełne. Dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Verte to drzwi niezwykle dostojnie prezentujące się w pomieszczeniach. Skrzydło jest podzielone na panele. Wypełnienie stanowi wkład stabilizujący "plaster miodu". Ramiaki oraz płyciny są wykonane z płyty MDF. Drzwi są dostępne w wielu dekorach. Ze względu na dobre parametry techniczne oraz przystępną cenę cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Ze względu na swoją konstrukcję doskonale będą się prezentowały w pomieszczeniach klasycznych jak również tych urządzonych w bardziej nowoczesnym stylu. Ze względu na bogaty wybór dekorów z łatwością dopasujemy je do koloru podłóg, okien, listew przypodłogowych, mebli oraz do innych detali, które mają wpływ na charakter pomieszczenia.

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

dź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

 

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do