www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Ościeżnice / Ościeżnica INVADO regulowana

Ościeżnica INVADO regulowana

Cena od: 274,29 PLN
Producent: Invado
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Ościeżnica jest niezbędnym elementem każdego rodzaju drzwi. To dzięki niej mogą zostać przymocowane do ściany. W większości przypadków, jest ona komponentem, który dostajemy wraz z zakupem samych drzwi, można ją jednak dobrać osobno.

Ościeżnica regulowana INVADO przystosowana jest do drzwi tego producenta. Jej regulacja polega na tym, że pozwala na pewien zakres zmiany szerokości. W jakiej sytuacji może się to przydać? Przede wszystkim wtedy, gdy ściana, na której montujemy drzwi, ma nieregularną, nietypową grubość, przez co nie możemy skorzystać z ościeżnicy stałej, bez wbudowanej regulacji. Najczęściej konieczność ich zastosowania zachodzi w starszym budownictwie. Po wyregulowaniu, opaski ościeżnicy niejako zacisną się wokół ściany, rozwiązując tym samym problem z jej grubością. Składa się z dwóch paneli pionowych i jednego poziomego, co zapewnia możliwość jej dostosowania.

Ościeżnica regulowana INVADO może być częścią Państwa eleganckich i stylowych drzwi – wystarczy wybrać sklep Coopra.

 

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do