www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Ościeżnice / Ościeżnica INVADO stała (blokowa)

Ościeżnica INVADO stała (blokowa)

Cena od: 154,98 PLN
Producent: Invado
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Okleiny
  • Zapytaj o produkt

Opis

Ościeżnica stała idealnie nadaje się do drzwi INVADO. W ofercie Invado można znaleźć trzy rodzaje ościeżnic – stałe, regulowane i bezprzylgowe. Każda z nich ma nieco inne przeznaczenie. Ościeżnice stałe, czyli te najbardziej klasyczne, stosuje się w przy montażu drzwi w murze o standardowej grubości. Ościeżnice regulowane wykorzystywane są w sytuacjach, kiedy ściana ma nietypowy wymiar, przy czym dolna granica szerokości to 75 mm (w drugą stronę nie ma żadnych ograniczeń). Ciekawe rozwiązanie stanowi ościeżnica bezprzylgowa, w której zawiasy schowane są w środku – ościeżnica i skrzydło drzwiowe tworzą jedną płaszczyznę.

Ościeżnica stała to ościeżnica, której tradycyjna prosta konstrukcja dostosowana została do typowej grubości muru. Dzięki listwom wykończeniowym, estetycznemu wykonaniu oraz szerokiej gamie oklein naturalnych i sztucznych stanowi ona nowoczesny element wyposażenia każdego wnętrza.

Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

 


Ważne informacje

Okleiny

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do