www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kamień dekoracyjny

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Podobają się Państwu wykończenia ścian wykorzystujące kamień? Chcecie osiągnąć elegancki efekt, jaki dają, lecz obawiacie się, czy taki sposób pokrycia powierzchni ściennych sprawdzi się we wnętrzach mieszkalnych? Przychodzimy z rozwiązaniem tego problemu i przedstawiamy przygotowaną przez nas ofertę.

Płytki imitujące kamień ścienny dekoracyjny są tym, czego potrzebuje każdy z Państwa, kto zadaje sobie przytoczone wyżej pytania. Jeśli obawiają się Państwo wrażenia chłodu, jakie może sprawiać prawdziwy kamień dekoracyjny lub też po prostu uważacie, że byłoby to wyjście mało rozsądne ekonomicznie, nie znajdziecie lepszego wyjścia z sytuacji. Dostaniecie u nas Państwo płytki doskonale dopasowane do każdego rodzaju wnętrza. Różnorodność barw, stylów oraz rozwiązań funkcjonalnych – to właśnie cechuje sklep Coopra od samego początku jego istnienia.

Chcecie Państwo urządzić w ten sposób salon, przedpokój, a może łazienkę? Dzięki nam będzie to możliwe. Uzyskajcie Państwo efekt kamienia ściennego w prosty oraz dostępny dla każdego sposób.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do