www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Rolety plisy

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Rolety okienne – plisy

Plisy okienne czy też rolety plisy to niecodzienny sposób ochrony przeciwsłonecznej. Od standardowych rolet odróżniają się przede wszystkim nowoczesnym wyglądem. Rolety plisy łączą w sobie wiele zalet swych poprzedników.

Budowa plisowanych rolet

Roleta plisa składa się z plisowanego materiału, który swym wyglądem przypomina składaną harmonijkę. Materiał ten znajduje się pomiędzy dwoma listwami, którymi można poruszać w górę lub w dół. W zależności od konkretnego modelu jest możliwość poruszania jedną lub obiema listwami za pomocą uchwytów, które się na nich znajdują.

Zalety plis

Plisowane rolety mają wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że zależnie od tego, jaki fragment okna chcemy zasłonić – mamy możliwość dokonania tego, dzięki dwóm listwom. Rolety te świetnie chronią przed słońcem, ale także zabezpieczają prywatność. Oprócz tego, to estetyczna ozdoba Twojego okna, dlatego nie potrzebne są firanki.

Roleta plisowana na wymiar – Sosnowiec, Katowice

Rolety plisowane dostępne są w salonie Coopra na wymiar. Oferujemy Państwu wysokiej jakości materiały, które mogą charakteryzować się dowolną fakturą, grubością czy szerokością. Wzory dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. 

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do