www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Klamki

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Klamki, jakie sprzedawane są w komplecie z drzwiami, niekiedy nie spełniają oczekiwań klienta. Stanowią rozwiązanie pozbawione jego indywidualnego charakteru i stylu, dopasowane tak, by było odpowiednie do każdego wnętrza. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dostosować swoje drzwi do własnych upodobań. Posłużą temu klamki z naszej oferty, które mogą Państwo zakupić osobno, niezależnie od samych drzwi.

Właściwy dobór klamki jest detalem, który może uzupełniać aranżację wnętrza, źle wybrana, może natomiast wprowadzać do niego chaos i poczucie braku spójności. Pierwszą kwestią, która wpływa na tak dużą różnorodność oferty klamek, jest materiał, z jakiego są wykonane. Skorzystać mogą Państwo np. z produktów stalowych, niklowanych, czy też nawet porcelanowych. Logiczne jest to, że fakt ten wpływa także na wzór, styl oraz kolor, w którym wykonane są klamki.

Ponadto, klamki mogą być wykonywane w różnych kształtach, także tych niestandardowych. Może to mieć na celu przykładowo zasugerowanie nam, do jakiego pomieszczenia będziemy wchodzić. Polecamy klamki takich firm jak: Infinity Line, Axa, czy Domino.

Pozornie prosty wybór klamki do drzwi nie jest więc czymś tak banalnym, jak mogło się wydawać. Naszym celem jest zapewnienie Państwu możliwości wyboru tak, byście mogli dobrać dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujecie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do