>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Kategorie

Nakładki na parapety

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Nakładki na parapety, nakładki renowacyjne

Nakładki na parapety to świetny element wyposażenia wnętrza, który pozwoli na odnowienie wizerunku zniszczonego podokiennika. Warto podkreślić, że aby zamontować nakładki renowacyjne nie musimy demontować podokiennika.

Kiedy warto postawić na nakładkę na parapet?

Nakładka na parapet przyda się wówczas, gdy oczywiście nasz podokiennik wymaga już wymiany, jednak nasz budżet jest dość mocno ograniczony, a także – gdy pragniemy ograniczyć prace remontowe.

Zalety nakładek na parapet

Nakładka na parapet to produkt gotowy, który od razu po zamontowaniu nadaje się do użytku. Są bardzo wytrzymałe, ale także odporne na działanie wody, temperatur, światła czy chemikaliów. Powierzchnie nakładek renowacyjnych są łatwe w utrzymaniu czystości. Oprócz tego, pokryte są okleinami w różnych barwach, co sprawia, że możemy je dostosować do naszego wnętrza. Największą zaletą nakładek na parapet jest ich cena – jest to niedrogi element, który daje w pełni zadowoalający efekt.

Jak zamontować nakładkę na parapet?

Montaż nakładki na parapet jest bardzo prosty, ponieważ nie potrzebujemy tutaj fachowca, ani żadnych specjalistycznych narzędzi. Na samym początku należy wyczyścić odpowiednio parapet, a następnie przykleić za pomocą kleju montażowego do parapetu nakładkę na parapet. Następnie brzegi nakładki należy obciążyć cięższymi przedmiotami (świetnie sprawdzą się tutaj książki) i zostawić w ten sposób na pewien czas. Aby wykończyć boczne krawędzie parapetu należy użyć specjalnych zaślepek. W miejscu styku nakładki na parapet ze ścianą czy ościeżnicą – należy uszczelnić je silikonem.

 

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do