www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Listwy przypodłogowe MDF

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Listwy przypodłogowe MDF

Listwy MDF wykonane są z płyty MDF, która stanowi substytut dla naturalnego drewna. To estetyczny element wykończenia wnętrz, który idealnie pasuje zarówno do paneli podłogowych, drewna, ale także do kafli czy płytek.

Zalety listew przypodłogowych MDF

Listwy wykonane z MDF-u mają wiele zalet. Między innymi idealnie komponują się zarówno we wnętrzu w stylu modernistycznym, jak i we wnętrzu w stylu klasycznym. Listwy MDF pokryte zostały farbą o podwyższonej odporności na wilgoć, dzięki czemu zachowają swój świetny wygląd przez długie lata. Te elementy wykończenia wnętrz dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, jednak najpopularniejsze na rynku są białe listwy mdf, które możemy pomalować na dowolny kolor. Oprócz tego, listwy te mają jeszcze jedną istotną funkcję, a mianowicie – świetnie maskują kable.

Oferta firmy Coopra – listwy MDF

W ofercie salonu Coopra znajdą Państwo listwy przypodłogowe MDF, które dostępne są w klasycznym białym kolorze. Co więcej, mogą być one zarówno gładkie, jak i ozdobne – w zależności od potrzeb konsumenta. Nasza oferta stale się poszerza, dlatego też pojawiły się u nas listwy mdf z efektami specjalnymi, takimi jak brokat, gazeta czy pokryte czarną farbą tablicową. Dzięki temu odmienią Państwo swoje wnętrze w niebanalny sposób.

Przewiń stronę do