>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Kategorie
Dostępne od ręki+

Listwy przypodłogowe PCV

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Listwy przypodłogowe PCV

Listwy przypodłogowe to jeden z elementów wykończenia wnętrz, który pozwala zamaskować między innymi kable czy inne niedoskonałości montażowe. Ich zadaniem jest przede wszystkim zasłonięcie szczelin dylatacyjnych, a także nierówno dociętych desek.

Zalety listew przypodłogowych PCV

Przede wszystkim listwy te pozwalają na zamaskowanie niedoskonałości czy kabli, które wprowadzają chaos w pomieszczeniu. Co więcej, występują one w wielu kolorach. Mogą zostać dobrane pod kolor podłogi, które odwzorowują strukturę a także rysunek drewna lub też białe – które będą pasowały np. do stolarki okiennej lub innych elementów wnętrza. Zaletą białych listew PCV jest również fakt, iż możemy je pomalować na dowolny kolor przez co będą pasować np. do koloru ścian. Niewątpliwie ich największą zaletą jest cena – listwy przypodłogowe PCV kosztują już od kilku złotych za metr bieżący.

Producenci listew PCV – Arbiton, Korner, Cezar

Podczas zakupu listew przypodłogowych PCV warto również kierować się producentem. Najpopularniejsze na rynku firmy to między innymi Arbiton, Korner czy Cezar. Producenci szukają coraz nowszych rozwiązań, dlatego warto na bieżąco zapoznawać się z ofertą listew, która zostanie przygotowana nawet dla najbardziej wymagającego klienta.Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do