www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Listwy przypodłogowe - cokoły

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Cokół przypodłogowy

Listwy przypodłogowe bądź cokoły to niezbędny element wykończenia każdego wnętrza. Znajdują się one w różnych rozmiarach, kolorach, ale również formach. Dzięki temu cokoły sprawdzą się do każdej posadzki, zarówno do drewnianej, ale również do paneli podłogowych czy kafli.

Listwa przypodłogowa a cokół

Czym różni się cokół od listwy przypodłogowej? Cokół to jeden z rodzajów listwy przypodłogowej jednak jest od niej znacznie wyższy. Co więcej, może występować w różnych kształtach. Zadaniem cokołów podobnie jak listew przypodłogowych jest zamaskowanie przerw dylatacyjnych, a także estetyczny sposób połączenia podłogi ze ścianą. Cokoły pełnią również funkcję estetyczną, a mianowicie są subtelnym dodatkiem we wnętrzu.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu listew przypodłogowych – cokołów?

Istotną kwestią podczas zakupu cokołu jest jego kolorystyka. Warto zwrócić uwagę na jego kolor. Jeśli pragniemy uzyskać efekt harmonijny – warto zastosować cokół w kolorystyce podłogi bądź ściany. Istnieje jeszcze możliwość stworzenia wyraźnego podziału pomiędzy ścianą, a podłogą, wówczas należy zdecydować się na zastosowanie cokołów w innym kolorze, np. białym. Podczas zakupu istotna jest również wysokość cokołu. Niskie modele znacznie lepiej wyglądają z ciemnymi posadzkami, z kolei jasne – ładniej wyglądają z wyższymi.

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do