>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Kategorie

Kity

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Kit – ogólna charakterystyka

Kity to gęste masy plastyczne, które twardnieją po pewnym czasie od użycia. Mogą one zupełnie stwardnieć, ale także pozostać przez cały czas w stanie niewielkiej plastyczności. Ich zaletą jest fakt, że są odporne na działanie środowiska, w którym zostały użyte.

Zastosowanie kitów

Na rynku istnieją różnego rodzaju kity budowlane. Wszystko zależy od konkretnego przeznaczenia. Są na przykład kity kauczkowe, które mają formę pasty o dość ciągliwej konsystencji. Nadaje się on do uszczelnienia dylatacji między różnymi elementami. Kit do drewna wykazuje wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych, można nim wypełniać ubytki. Istnieje także kit asfaltowy, który między innymi skleja drewno, metale, papę czy szkło.

Kity budowlane w ofercie firmy Coopra

Istnieje wiele rodzai kitów budowlanych. Dlatego też do każdego rodzaju tworzywa odpowiedni jest inny kit. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo między innymi kit do podłóg drewnianych, kit do parkietu czy kit do paneli podłogowych, które świetnie wypełnią szpary, które tworzą się podczas montażu wymienionych elementów.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do