www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Panele podłogowe w jodełkę

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Panele podłogowe w jodełkę - kreatywna podłoga w Twoim wnętrzu

Jeśli zależy Ci na podłodze, która zrobi wrażenie na Twoich gościach i będzie oryginalna w każdym calu - sprawdź naszą propozycję, panele podłogowe w jodełkę. Quick-Step to jedna z firm oferujących tego rodzaju podłogi. Jodełka sprawdzi się genialnie we wszystkich pomieszczeniach, m.in. w salonie, w łazience, w kuchni czy w biurze.

Sposób ułożenia paneli podłogowych - jodełka węgierska

Od XVII wieku popularne na salonach było układanie paneli podłogowych w tak zwaną jodełkę węgierską. Układ ten znajdował się przede wszystkim w najważniejszych miejscach w zamku czy pałacu. Jeśli chcesz uzyskać ponadczasowy charakter - ułóż podłogę w jodełkę węgierską. Różni się ona od jodełki francuskiej, bowiem w tym ułożeniu, panele docinane są pod kątem 60 stopni. Dzięki takiemu zabiegowi - ciasne, małe wnętrza stają się bardziej przestronne.

Jodełka francuska - wzór wersalski

Panele podłogowe ułożone w jodełkę francuską docinane są pod kątem 45 stopni. Dzięki temu ten sposób ułożenia podłogi w jodełkę przypomina grot strzały, a między nimi przebiega idealnie prosta linia. To wzór wersalski, stosowany niegdyś na francuskich dworach. Jednak nadal - ponadczasowy i bardzo oryginalny.

Montaż podłogi jodełki

Układanie podłogi w jodełkę wcale nie jest sprawą prostą. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z układaniem paneli podłogowych - zleć to fachowcom. Istotna jest tutaj precyzja, ale również prawidłowe stykanie się wzorów. Warto również podkreślić, że punktem rozpoczęcia montażu nie jest róg pokoju, lecz jego środek.

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do