www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Drzwi antywłamaniowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

O drzwiach antywłamaniowych panuje często opinia, mówiąca, że nie mogą one być atrakcyjne i subtelne wizualnie. Kojarzą nam się od razu z czymś topornym, mającym zabarykadować nas niczym w bunkrze. Jest to oczywiście błędny stereotyp. Wiele możemy bowiem zyskać, wybierając właśnie drzwi antywłamaniowe.

Ich głównym zadaniem jest, rzecz jasna, ochrona przed nieproszonymi gośćmi. Do wyboru mamy klasy produktów, różniące się parametrami istotnymi w tym kontekście oraz ich wytrzymałością. Coraz częściej jednak, drzwi antywłamaniowe gwarantują dużo więcej niż samo bezpieczeństwo. Producenci przykładają wagę do tego, by zabezpieczenie przed włamaniem było uzupełnieniem wszystkiego tego, co dają standardowe drzwi. Tak więc dostajemy doskonałą izolacyjność cieplną, dźwiękową oraz estetykę, wpasowującą się do różnego rodzaju budownictwa i zdobnictwa. Patrząc na Państwa drzwi, nikt nie musi nawet poznać, że mają one właściwości antywłamaniowe. Mogą one być równie efektowne i urokliwe jak każde inne drzwi standardowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do