www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Drzwi składane

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Drzwi składane mogą kojarzyć się z elegancją i stylem wnętrz azjatyckich. Pozwalają one zaoszczędzić przestrzeń, która tak cenna jest w wypadku mniejszych pokojów i mieszkań. Drzwi łamane możemy polecić jednak zdecydowanie każdemu z Państwa, niezależnie od tego, jak dużymi przestrzeniami dysponujecie. Praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań w domu nigdy za wiele, a drzwi łamane z pewnością do takich się zaliczają.

Drzwi łamane przynoszą oszczędność powierzchni i jednocześnie nie wiążą się z żadnymi ograniczeniami w kwestiach wystroju. Jest to coraz popularniejszy wybór, dlatego producenci tego rodzaju drzwi dbają o to, by dostępny wachlarz kolorów i stylów był odpowiedni do każdej aranżacji, jaka może klientowi przyjść do głowy. Nie są pod żadnym względem wyjściem uboższym od drzwi tradycyjnego typu. Dzięki temu drzwi składane mogą wyglądać równie dobrze, jak każde inne w dowolnym pomieszczeniu. Polecamy szczególnie drzwi składane firmy A&J Doors Ariadna, Agnieszka, Kasia, Natalia. Przejrzyjcie Państwo naszą ofertę i wybierzcie te, które chcielibyście zobaczyć w swoim mieszkaniu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do