www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Drzwi przesuwne

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Jeśli w Państwa mieszkaniu brakuje przestrzeni, wybierzcie drzwi przesuwne. Zapewnią one optyczne powiększenie wnętrza i wzbogacą je o dodatkową przestrzeń, której tak bardzo Wam potrzeba.

Jeżeli patrząc na drzwi przesuwne, przychodzi Państwu do głowy oszczędne i niemal pedantycznie ułożone pomieszczenie w azjatyckim, japońskim stylu, jest to dobre skojarzenie. Możecie Państwo uzyskać podobny efekt ładu i harmonii, który zyskuje coraz większe uznanie w krajach świata zachodniego. Producenci prześcigają się w coraz bardziej designerskich projektach, które mają odpowiadać wnętrzom urządzonym w dowolnym stylu. Stają się one w ten sposób równie atrakcyjne, jak drzwi tradycyjne, z otwieranym skrzydłem. Polecamy drzwi firmy A&J Doors lub POL-SKONE (Premium).

Z korzyści, które dają drzwi przesuwne może czerpać każdy z Państwa. Wystarczy, że przejrzycie Państwo naszą ofertę, a na pewno znajdziecie produkt, który idealnie wkomponuje się w Wasze mieszkanie oraz sprawi, że stanie się ono jeszcze bardziej wyjątkowe. Staramy się odpowiednio różnicować przygotowywany dla Państwa asortyment, by każdy mógł odnaleźć w nim coś dla siebie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do