www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Okna i parapety

Kategoria:
Producent:
Producent:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Wszyscy klienci z okolic Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Mysłowic, Siemianowic oraz Bytomia, mogą skorzystać z naszej bogatej oferty okien i parapetów. Znajdą w niej Państwo między innymi, dostosowane doskonale do Państwa potrzeb kolekcje Ovlo, czy Prime, producenta Dobroplast. Zakupią Państwo u nas okna uchylne, rozwierane, jak też przesuwne.

Oprócz okien, dostarczamy również parapety firmy Bras. Wykonywane one są z różnego rodzaju materiałów, np. z PCV, drewna, czy granitu, co także sprawia, że dostępna jest ich niezwykła różnorodność. Dzięki wypracowywanej przez naszą firmę latami ofercie, dopasujecie Państwo idealnie okna i parapety do parametrów technicznych budynku, a także stylu wnętrz, w których będą one miały się znaleźć. Nasze produkty są odpowiednie nie tylko dla prywatnych mieszkań, lecz także wszelkich budowli komercyjnych oraz publicznych.

Coopra – uniwersalne okna i parapety dostępne już teraz dla każdego z okolic Siemianowic, Bytomia, Mysłowic, a także innych, zagłębiowskich i śląskich miejscowości. Przez cały czas naszej działalności wybrało nas już wielu klientów – wybierzcie także Państwo.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do