www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kolekcja Aroma

Panele podłogowe to jeden z tych typów podłóg, które są lubiane przez klientów - łatwe w montażu, idealne do samodzielnego zakładania, pasują do wielu pomieszczeń i charakteryzują się na ogół dużą solidnością. Jeśli jeszcze można zakupić do nich od razu wszystkie niezbędne akcesoria, np. listwy przypodłogowe, to zadanie dla każdego jest bardzo ułatwione. Tak właśnie jest w przypadku producenta paneli Kronopol.

Aroma

Kolekcja Aurum zaproponowana przez producenta składa się m.in. z podkolekcji Aroma. Jest to propozycja składająca się z 5 różnych odcieni paneli. Są one idealne do stworzenia w Twoim domu niesamowitych kompozycji, zarówno w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym. Panele te mogą spełnić wymagania we wszelkiego typu wnętrzach domowych - sypialni i jadalni oraz pokojach dziecięcych, a także pomieszczeniach biurowych, w których przyjmuje się interesantów.

Dla każdego coś z Aroma

Mimo, że kolekcja zawiera tylko 5 odcieni, są one na tyle zróżnicowane, że zadowolą gusta wielu różnych osób. Wśród odcieni ciepłych w bardziej tradycyjnych pokojach sprawdzi się Dąb Waniliowy i Drzewo Różane. Są to panele, które będą zawsze kojarzyć się z miłym i przytulnym pomieszczeniem, w którym chce się odpoczywać i relaksować przy dobrej muzyce. Przy odpowiednim, delikatnym oświetleniu, podłoga zyska niepowtarzalną barwę ciepłego kakao. Dla osób o bardziej nowoczesnych upodobaniach idealny będzie Dąb Jaśminowy, nieco chłodniejszy i jakby surowy, jednak jednocześnie rozjaśniający pokój. Stworzy z Twoimi meblami i dodatkami niepowtarzalny styl, który wzbudzi zachwyt u najbardziej wymagających gości. W przypadku pomieszczeń biurowych dobrze sprawdzi się eleganckie i szykowne Drzewo Sandałowe i Dąb Geranium. Są to panele podłogowe, które podniosą prestiż i pozwolą uzyskać dobre pierwsze wrażenie Twojego biura.

Wybierając materiały potrzebne do remontu Twojego mieszkania warto zwrócić uwagę na producenta Kronopol, który w swojej ofercie zawarł bardzo uniwersalne odcienie paneli podłogowych idealnych dla wielu typów pomieszczeń. Dodatkowo, fachowa obsługa doradzi jakie materiały i akcesoria należy nabyć, aby dopełnić całości zmian Twojego wnętrza. Na wszelkie pytania odpowiedzą wykwalifikowani pracownicy w miejscowościach: Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 122 i Sosnowiec, ul. Chemiczna 12/19.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do