>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Kolekcja Odense

Nowa kolekcja paneli

Zapowiedź nowej kolekcji marki Pergo. Panele podłogowe Odense to najbardziej innowacyjne produkty, które są unikatowe pod względem formy i wzornictwa. Producent jako pierwszy na rynku zastosował w nich szeroko zagniataną fugę. Tego typu rozwiązanie potęguję wrażenie głębi, nadaje wnętrzu  przestrzenności. Cechy charakterystyczne podłóg Odense to wysoka klasa ścieralności oraz wzmocniona powłoka zewnętrzna, która chroni panele przez zabrudzeniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Pergo

Kolekcja paneli podłogowych Pergo Odense zapewnia wysoką jakość i trwałość. Wyposażone są w powłokę antypoślizgową, co czyni je bezpiecznymi dla rodzin z małymi dziećmi. Zaprojektowane są z myślą o najwyższej funkcjonalności – panele te łatwo się czyści i szybko się schną z kontakcie z wilgocią. Dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi kolekcja ta stanowi doskonałe dopasowanie do każdego stylu wnętrza, a także idealne uzupełnienie każdej aranżacji.

 

Panele podłogowe Pergo

Podłogi Odense występują w szerokiej gamie kolorystycznej, która nawiązuje do natury. Panele podłogowe Pergo pięknie odwzorowują strukturę drewna z dbałością o szczegóły w postaci widocznych sęków oraz delikatnie uwidocznionych słojów. Tym samym doskonale imitują podłogę drewnianą, jednak są dużo bardziej wytrzymałe i funkcjonalne. Dzięki temu klient otrzymuje wysokiej jakości podłogi o naturalnym wyglądzie.

Nowa kolekcja paneli Odense

Wybierz innowacyjne panele Odense. Postaw na jakość i design. Zmień swoje wnętrze. Panele laminowane Pergo to najlepsze podłogi na rynku. Duża gama kolorystyczna pozwala dobrać barwę do stylu danego wnętrza. Nowa kolekcja paneli Odense jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących trwałej, ale jednocześnie eleganckiej i funkcjonalnej podłogi. Panele są odporne na zabrudzenia i łatwe do utrzymania w czystości – nie musisz martwić się o konieczność cyklinowania co kilka lat! W porównaniu do drewnianych desek podłogowych, panele są również lżejsze, a ich montaż jest mniej skomplikowany. Ponadto panele podłogowe w zależności od modelu są wodoodporne,  więc stanowią lepszy wybór niż deski dla tych, którym zależy na dodatkowej ochronie przed wilgocią.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do