www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kronopol

Kiedy słyszysz o firmie Kronopol, na myśl przychodzi Ci przede wszystkim ponad 20 letnie doświadczenie i wysoka szwajcarska jakość. Firma ta jest bowiem spółką – córką światowego lidera w produkcji wszelkiego rodzaju płyt i materiałów drewnopodobnych – czyli szwajcarskiego Holdingu Swiss Krono. O wysokim standardzie marki świadczy fakt, że jej produkty znane są w ponad 70 krajach na całym świecie, począwszy od Albanii, Argentyny, poprzez Azerbejdżan, Kolumbię, Wenezuelę, a skończywszy na Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nie muszą jednak jechać Państwo tak daleko, by poznać i docenić wysokiej jakości panele, blaty kuchenne, czy materiały meblarskie firmy Kronopol.

Hurtownia Coopra posiada szeroki asortyment marki Kronopol. Na uwagę zasługują chociażby podłogi laminowane, dzięki którym każde pomieszczenie staje się prawdziwą wizytówką wysokiego standardu i luksusowego wnętrza. Jeśli szukasz pomysłu na zupełnie nową podłogę, dzięki której Twój salon nabierze blasku, przypadną Ci do gustu panele podłogowe Kronopol z kolekcji Elegance Line. Jak sugeruje sama nazwa są to panele wyjątkowe, które mają w sobie elegancję i jednocześnie są zgodne z obowiązującymi w branży trendami.

W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzą się panele podłogowe w jasnych odcieniach czyli: Jesion Kaukaski, Akacja, czy Dąb Ontario. Panele w ciemniejszym kolorze, takie jak: Dąb Wiking doskonale wyglądają natomiast w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym lub retro. Jeśli dopasujesz podłogę do koloru okien i drzwi Twój salon będzie wyglądał perfekcyjnie. Nie możesz także zapomnieć o listwach przypodłogowych firmy Kronopol, które również znajdziesz w ofercie Hurtowni Coopra. To niezbędny element wykończeniowy, który jeszcze bardziej podkreśli elegancki styl urządzanego pomieszczenia. Firma Kronopol posiada listwy podłogowe w tych samych dekorach co panele podłogowe.

Warto także wspomnieć o tym, że Kronopol należy do Zrzeszenia Producentów Podłóg EPLS, które to określa warunki użycia odpowiednich podkładów pod panele podłogowe. Jako nieliczny z podkładów jakie są dostępne w ofercie pianomat spełnia wymogi określone przez EPLS.

Firma Kronopol to także znany producent blatów kuchennych i płyt laminowanych stosowanych w branży meblarskiej. Dzięki nim możesz odświeżyć swoją kuchnię lub wymienić dominujące kolorystycznie akcenty. Tym sposobem szybko zmienisz meble, bez konieczności zakupu całego zestawu lub nowej zabudowy. Kronopol dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji płyt wiórowych, dopracował do perfekcji linię blatów. Bazą do ich produkcji jest bowiem płyta wiórowa pokryta dekoracyjnym laminatem. Elementy dekoracyjne możesz dopasować zgodnie ze stylem i kolorystyką, w jakiej czujesz się najlepiej. To przecież Twoje mieszkanie, Twoja kuchnia i to Ty decydujesz, jaki model będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Musisz jednak wiedzieć, że wybierając produkty firmy Kronopol stawiasz na jakość, bogatą kolorystykę i nowoczesny design tworzony przez doświadczonych i znanych w branży na całym świecie projektantów.

Warto również wspomnieć o jeszcze jednym elemencie, który od początku wpisuje się w politykę, a jednocześnie sprawia, że produkty tej marki są wysokiej jakości. Firma działa bowiem zgodnie z wszelkimi wymogami ochrony środowiska. Posiada wszystkie certyfikaty, a od blisko dekady linie produkcyjne są zgodne z wdrożonym Systemem Zarządzania Środowiskowego i BHP ISO 14001 i Specyfikacją OHSAS 18001.

Następna strona
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do